Komplet Minna no Nihongo Podręcznik i Gramatyka Część 1

Komplet Minna no Nihongo Podręcznik i Gramatyka Część 1

349,00 zł

Komplet składający się z podręcznika Minna no nihongo Część 1 oraz dodatku gramatyczno-leksykalnego Minna no nihongo Gramatyka i  Część 1.

  • przygotowuje do egzaminu JLPT N5
  • najnowsze II wydanie
Dostępne od ręki

zapłacisz bezpiecznie z PayU (karta, blik, szybki przelew)

wszystkie produkty wysyłamy z Polski, darmowa dostawa od 300 zł

O produkcie

Zestaw książek Minna no nihongo (jap. みんなの日本語) zawiera podręcznik Minna no nihongo Część1 wraz z płytą CD oraz dodatek gramatyczno-leksykalny. Podręcznik zawiera 25 rozdziałów na poziomie podstawowym, przygotowującym do egzaminu JLPT na poziomie N5. W książce znajdują się zadania do omawianej gramatyki oraz ćwiczenia ze słuchu. Na końcu podręcznika dołączony jest klucz z odpowiedziami.

W dodatku gramatyczno-leksykalnym zamieszczono szczegółowe wyjaśnienie gramatyki w języku angielskim, pojawiającej się w poszczególnych rozdziałach podręcznika oraz tłumaczenia tekstów i słownictwa.

Zestaw podręcznik Minna no nihongo i dodatek gramatyczno-leksykalny stanowi kompendium wiedzy z języka japońskiego na poziomie podstawowym N5, jak również jest to podstawowy podręcznik na filologii japońskiej na wielu uczelniach.

Szczegóły

Rok wydania
2012
Wydawnictwo
3A Corporation
Język
angielski

Polecamy również

nasze propozycje, które pomogą w nauce

Ucz się japońskiego w Hiromi!

Chcesz nauczyć się języka japońskiego? Zapraszamy na kursy w Gliwicach, Bielsku-Białej oraz Tychach, a także kursy Online.

Nauka w małych grupach z profesjonalnymi lektorami i podręcznik do nauki gratis!

Zobacz więcej