Minna no Nihongo Podręcznik Część 1

Minna no Nihongo Podręcznik Część 1

199,00 zł

Oryginalny podręcznik przygotowujący do poziomu N5. Minna no Nihongo jest japońskim podręcznikiem przygotowanym do nauki dla obcokrajowców.

  • nowy, oryginalny podręcznik
  • zawiera płytę CD
  • przygotowuje do egzaminu JLPT N5
  • najnowsze II wydanie
Dostępne od ręki

zapłacisz bezpiecznie z PayU (karta, blik, szybki przelew)

wszystkie produkty wysyłamy z Polski, darmowa dostawa od 300 zł

O produkcie

Minna no nihongo (jap. みんなの日本語) część 1 to podręcznik przeznaczony do nauki języka japońskiego dla początkujących. Jest to obecnie jeden z najlepszych podręczników do nauki języka japońskiego wykorzystywany na kursach językowych oraz studiach filologicznych na wielu uczelniach. Może także służyć do samodzielnej nauki w domu.

Nauka z podręcznikiem Minna no nihongo wymaga znajomości dwóch podstawowych systemów japońskich znaków: hiragany i katakany, ponieważ jest napisany w całości w języku japońskim. Ważny dodatek stanowi część leksykalno-gramatyczna, zawierająca tłumaczenia słówek na język angielski oraz szczegółowe wyjaśnienie gramatyki pojawiającej się w podręczniku.

Książka zawiera 25 rozdziałów, z których każdy zawiera 4 sekcje. Pierwsza sekcja to wprowadzenie i przykłady gramatyki użyte w lekcji i przykładowy dialog, kolejne 3 sekcje (A, B i C) to różne rodzaje ćwiczeń na utrwalenie gramatyki. W sekcji C każdego rozdziału pojawiają się dodatkowo ćwiczenia ze słuchu znajdujące się na załączonej do książki płycie CD.

Podręcznik Minna no nihongo uczy aktualnych i używanych na co dzień w Japonii zwrotów i wyrażeń, a dialogi pojawiające się w książce można usłyszeć i wykorzystać w codziennych sytuacjach podczas wyjazdu do Japonii.

Szczegóły

ISBN
9784883196036
Rok wydania
2012
Wydawnictwo
3A Corporation
Język
angielski

Polecamy również

nasze propozycje, które pomogą w nauce

Ucz się japońskiego w Hiromi!

Chcesz nauczyć się języka japońskiego? Zapraszamy na kursy w Gliwicach, Bielsku-Białej oraz Tychach, a także kursy Online.

Nauka w małych grupach z profesjonalnymi lektorami i podręcznik do nauki gratis!

Zobacz więcej