SNU Korean Student Book 1B - Seoul Hangugeo

SNU Korean Student Book 1B - Seoul Hangugeo

199,00 zł

Seoul University Korean podręcznik 1B to druga część z sześciostopniowej serii do nauki języka koreańskiego wydany przez wydawnictwo Two Ponds.

Nie jest to podręcznik wydany przez Uniwersytet w Seulu. Przed zakupem prosimy o upewnienie się, że jest to odpowiednia książka.

  • nowy, oryginalny podręcznik
  • najnowsze wydanie
  • zawiera kod QR do nagrań

zapłacisz bezpiecznie z PayU (karta, blik, szybki przelew)

wszystkie produkty wysyłamy z Polski, darmowa dostawa od 300 zł

O produkcie

Podręcznik rozwija umiejętności komunikacji w języku koreańskim poprzez łączenie nauki języka mówionego z pisanym. Gramatyka, słownictwo oraz polecenia napisane są w języku angielskim, dlatego książka nadaje się również do samodzielnej nauki w domu.

Nagrania do podręcznika dostępne są do pobrania na stronie wydawnictwa. Część 1B składa się z rozdziałów 9-16 będących kontynuacją treści z poprzedniej części podręcznika.

Każdy rozdział podzielony jest na sekcje, które wprowadzają nowe słownictwo, zagadnienia gramatyczne i wyrażenia, doskonalą umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania. Każdy rozdział zawiera również sekcję Culture Note, która wprowadza ciekawostki związane z koreańską kulturą.

Na końcu każdego rozdziału znajdziemy sekcję podsumowującą gramatykę i słownictwo.

Na ostatnich stronach znalazł się Appendix zawierający dodatkowe strony z ćwiczeniami oraz strony rozwijające zagadnienia gramatyczne i kulturowe. Tutaj umieszczone zostały również transkrypcje audio, klucze odpowiedzi oraz słowniczek.

Szczegóły

ISBN
9788953949454
Rok wydania
2022
Wydawnictwo
Two Ponds
Język
koreański

Polecamy również

nasze propozycje, które pomogą w nauce

Ucz się koreańskiego w Hiromi!

Chcesz nauczyć się języka koreańskiego? Zapraszamy na kursy w Gliwicach, Bielsku-Białej oraz Tychach, a także kursy Online.

Nauka w małych grupach z profesjonalnymi lektorami i podręcznik do nauki gratis!

Zobacz więcej