Nihongo So-Matome N5

Nihongo So-Matome N5

99,00 zł

Książka przygotowująca do egzaminu z języka japońskiego JLPT N5, podzielona jest na 6 części zaplanowanych na 6 tygodni nauki.

  • nowa, oryginalna książka
  • przygotowuje do JLPT N5
  • najnowsze wydanie

zapłacisz bezpiecznie z PayU (karta, blik, szybki przelew)

wszystkie produkty wysyłamy z Polski, darmowa dostawa od 300 zł

O produkcie

Pierwsze dwie części, czyli dwa tygodnie nauki, poświęcone są nauce znaków i słownictwa. Na jeden dzień zaplanowanych jest kilkanaście znaków kanji wraz z ich zastosowaniem w słowach. Po każdym dniu znajdują się zadania sprawdzające opanowanie materiału z lekcji. Po szóstej lekcji, w siódmym dniu, znajduje się test sprawdzający z całego tygodnia nauki.

Kolejne dwie części poświęcone są zagadnieniom gramatycznym i ćwiczeniom z rozumienia tekstu czytanego. Analogicznie jak w przypadku znaków kanji na gramatykę i czytanie poświęcone są dwa tygodnie nauki, a po każdym tygodniu test sprawdzający.

Ostatnie dwie części to ćwiczenia z rozumienia ze słuchu. Pliki audio do zadań znajdują się na dołączonej do książki płycie CD.

Odpowiedzi do ćwiczeń z każdej lekcji znajdują się u dołu strony w kolejnej lekcji, natomiast odpowiedzi do testów tygodniowych oraz transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki.

Wszystkie zadania w książce Nihongo So-Matome wzorowane są na zadaniach, które pojawiają się na testach JLPT, aby przyzwyczajać ucznia do formy egzaminu.

Szczegóły

ISBN
9784866390765
Rok wydania
2017
Wydawnictwo
ASK
Język
angielski

Polecamy również

nasze propozycje, które pomogą w nauce

Ucz się japońskiego w Hiromi!

Chcesz nauczyć się języka japońskiego? Zapraszamy na kursy w Gliwicach, Bielsku-Białej oraz Tychach, a także kursy Online.

Nauka w małych grupach z profesjonalnymi lektorami i podręcznik do nauki gratis!

Zobacz więcej