Praca dla lektorów języka koreańskiego i japońskiego

Nasza szkoła specjalizuje się nauce języków azjatyckich i poszukuje lektorów języka koreańskiego oraz japońskiego do oddziałów w Tychach, Gliwicach oraz Bielsku-Białej. Jeżeli Twoją pasją jest nauczanie języka i chcesz pracować w miłej atmosferze - dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć zarówno grupowych jak i indywidualnych
  • prowadzenie dokumentacji zajęć
  • udział w wydarzeniach organizowanych przez szkołę

Wymagania:

  • ukończone studia (lub w trakcie) na kierunku filologia koreańska, japońska lub znajomość języka potwierdzona certyfikatem międzynarodowym
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych i wieczornych (zajęcia grupowe prowadzone są w godzinach 15:00 - 21:00)
  • komunikatywność i sumienność
  • mile widziane doświadczenie w nauczaniu

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się szkole języków azjatyckich (siedziby w Bielsku-Białej, Tychach, Gliwicach)
  • dostęp do dobrze wyposażonych sal (komputer przenośny, telewizor i wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne)
  • dopasowaną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • sekretariat zajmujący się kontaktem z kursantami oraz przygotowaniem materiałów szkoleniowych
  • oryginalne książki do prowadzenia zajęć dla naszych pracowników
  • możliwość prowadzenia zajęć online wysoką kulturę pracy i przyjazną atmosferę
  • możliwość bezpłatnego uczestnictwa w kursach grupowych w naszej szkole
  • możliwość korzystania z sal lekcyjnych poza zajęciami
  • możliwość pracy w wakacje w ramach wydarzeń językowych (kursy wakacyjne, półkolonie, dni azjatyckie)

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail rekrutacja.hiromi@gmail.com lub telefonicznie 518625510. Można też napisać na naszym Facebooku https://www.facebook.com/HiromiCentrumJezykowe.